Premiéra obchodní snídaně Zastavme se 29.6.

Že u nás v LoveCoWork měla premiéru obchodní snídaně Zastavme se není žádným tajemstvím a to, že ve středu 27.7 bude další, je už známá věc.
Co ale ti, kteří premiéru Tomáše Gřeška prošvihli?
Přesně pro ty je tady rekapitulace!

LoveCoWork Opava

I když obchodní snídaně jsou již profláknutá záležitost, Tomáše Gřeška napadlo dát těmto setkáním nový rozměr a to pod názvem Zastavme se.
A proč zrovna Zastavme se? Tady je odpověď!
Dnešní doba je velmi uspěchaná a velmi digitalizovaná.
Lidé se ženou za úspěchem a zapomínají na to, že mohou být šťastní a úspěšní.
Abychom si uvědomili náš potenciál, je nutné, opravdu nutné, ZASTAVIT SE. Člověk je navíc tvor společenský, proto je velmi důležité pro každého z nás, vytvářet vztahy. Mít harmonické vztahy je pro nás velmi silnou vnitřní motivací. Vztahy se velmi těžko vytvářejí v uspěchané době, při komunikaci přes digitální média.
Setkávání ZASTAVME SE bude svou strukturou podporovat rozvoj potenciálu jednotlivců a jejich vzájemnou spolupráci.” Tomáš Gřešek

Hostem prvního Zastavme se byla Kája Gřešková. Kája se předvedla v LoveCoWork  již dvěmi přednáškami, jednou na téma Bachových esencí a druhou jak emoce v prenatálním období ovlivňují náš život. Tentokrát ale doplnila myšlenku svého manžela a ukázala, jak je důležité  občas sezastavit a snížit tak hladinu stresu. A pro ty, kteří patří k většině populace našeho světa a jsou stresem ovládáni každý den, naservírovala i řešení, jak s onou potvůrkou pracovat a to metodu One Brain.

LoveCoWork Opava

Ve středu 27.7. bude hostem další inspirativní žena a to fyzioterapeutka Zuzana Beranová z Krnova. Zuzana má několikaletou praxi a své zkušenosti nám ráda předá. Kromě povídání i ukáže, jak jednoduchými a tělu přirozenými pohyby je možné udělat se svým fyzickým zdravím zázraky.

Máte-li zájem dozvědět se více, podívejte se na její webové stránky www.lecenipohybem.cz.

A opětovně si pochutnáme na kozích sýrech Renaty Vajdové z kozí farmy Magdalény ze Štítiny a výborné kávě od manželů Hajdůchových.

LoveCoWork Opava

Premiéra obchodní snídaně Zastavme se 29.6.
Ohodnoťte tento článek
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.