Jiří KUBICA

realitní makléř

Jiří Kubica

Jmenuji se Jiří Kubica a pracuji jako realitní makléř opavské realitní kanceláři 1. opavská realitka s.r.o.  Při komunikaci se svými  klienty se poměrně často potkávám s řadou mýtů o tom, jakým způsobem probíhá nákup a prodej realit, a jaký je vlastně život realitního makléře. Proto jsem si v roce 2015 nechal  vytvořit webové stránky realitysrdcem.cz  (Vlastíku Otte, díky). Zde publikuji důležité informace, které je dobré vědět při koupi/prodeji nemovitosti

 

Svůj volný čas rád trávím v přírodě (horská turistika, rekreační cyklistika), plaváním a saunováním a také občas v LoveCoworku. Po aktivním relaxu přichází obvykle čas na dobrou knihu -  o zdraví, o psychologii, nebo o tom, jak být úspěšný v podnikání a chovat se přitom férově. Někdy také sáhnu i po beletrii.

 

A co Vám mohu nabídnout? Potřebujete pomoci s prodejem nebo nákupem nemovitosti na Opavsku? Hledáte v tomto regionu nové prostory pro své podnikání? Nebo jen přemýšlíte, zda už je ten správný čas na prodejnevyužívané nemovitosti? Pokud jste si odpověděli alespoň jednou ANO, pak mě  kontakujte, rád Vám poradím nebo pomohu najít vhodné řešení.

 

Proč jsem LoveCoWork? LoveCoWork je pro pro mě zkratkou k úspěšnému podnikání. Místem, kde je možno čerpat inspiraci, rady, vzdělávat se, dodávat si odvahu, když mám pocit, že se zrovna nedaří.  Místem, kde vidím svůj život i podnikání z většího nadhledu.

KONTAKT

email: kubica@realitysrdcem.cz
tel.: 775 661 357
web: www.realitysrdcem.cz
Facebook: Jiří Kubica