LoveCoWork = Milovat SpoluPráci

Úkol, který jsme si zadali všichni navzájem, zněl zcela jasně: „Napsat cokoliv o našem coworkingovém centru LoveCoWork.“ Zadání bylo na světě a teď už to jenom dát na papír.
Už při vymýšlení „chytlavého“ nadpisu jsem si všiml další dimenze názvu, který jsme našemu projektu vymysleli. Původní významy jsem vnímal jako:

  • milovat práci
  • milovat spolupráci

A dnes mě k tomu napadl ještě třetí, a sice: milovat spolu práci.

Ve všech třech významech je klíčové slovo „milovat“, které vnímám jako základ toho, aby člověk něco dělal opravdu dobře a zároveň aby to byl schopen to dělat i dlouhodobě a nebylo to na úkor jeho energie.

Druhým slovem je pro mě „práce“, bez které jednak nejsou koláče, ale která je v dnešním světě nezbytností pro přežití. Zároveň si ale poslední dobou uvědomuji, že i tato může být vykonávána tak, aby člověka bavila, naplňovala jej a těšil se na ni.

„Znovuobjeveným“ je pro mě slovo „spolu“. Už od dětství nám říkali, že v jednotě je síla, a asi každý jsme si vyzkoušeli v praxi, že když kolem sebe máme ty správné přátele a kamarády, tak problémy jsou poloviční, a naopak potěšení z úspěchu je dvojnásobné.

A tohle všechno je pro mě LoveCoWork – místo, kde se mohu potkávat se starými známými, kde potkám nové zajímavé lidi a kde vím, že si všichni v rámci svých aktivit umíme pomoci tak, aby to dávalo všem smysl.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..