Networking v praxi aneb ve správném čase na správném místě

Psala se středa 12. října. U kulatého stolu v LoveCoWork zasedli podnikatelé všeho druhu při příležitosti obchodní snídaně Zastavme se!

 

Řekl, že přijde a jak řekl, tak udělal.
Typicky se přihnal jako poslední a pozdě. Rána prostě nejsou pro každého, jak sám říká. Zapadl na poslední volnou židli, která tam na něj zbyla. Podle všeho to nebyla náhoda.

Představil se jako muž mnoha tváří (prací). Byl u základu LoveCoWork, společně s kamarádem vytvořil a provozuje aplikaci CeMap. Srdcovou záležitostí pro něj ale je IT a vývoj už zmiňovaných aplikací. Svým koníčkem, kterým jak prozradil, je autopůjčovna v Praze a Brně, si nikoho moc nezískal. Chvíle, kdy ale několika jedincům zaskočilo, nastala v momentě, kdy prozradil, že za posledních 5 let se mu podařilo vstoupit a realizovat zakázky na zahraničních trzích, a to jak na středním východě, tak za „velkou louží“.

Ještě, než nastala chvíle pro networkingové okénko, Ondra už byl se všemi kamarád. Konkrétně se jednalo o parťáka Pavla po jeho levici.
Jak už Pavel o sobě prozradil v představovacím kolečku, jeho firma se specializuje na prodej krmiv pro všechny hladové pejsky a kočičky. Kromě kvalitních krmiv, které tvoří značku firmy, se ale Pavel specializuje právě na služby a servis pro zákazníky. Cílem jeho firmy je být tak dobří, aby je ostatní kopírovali, co se servisu zákazníkům týče.

Vybudovat značku, která bude leadrem a vzorem pro všechny konkurenty, o což se Pavel pokouší, není jednoduché a není to pro každého. A není tedy divu, že bez kvalitně nastavených procesů a IT řešení je to velmi složité. Když už Ondřej pro své klienty řeší optimalizaci procesů a systémové řízení, tak proč by tuto Pavlovu výzvu nepřijal.

 

A to je příběh o tom, jak vlastně takový networking opravdu funguje aneb o „dítěti štěstěny“, kterému se jednou jedinkrát povedlo dorazit na Zastavme se! a má z toho možná milionový kšeft :).

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • king crab atl
  • king crab menu
  • ffxiv kholusian king crab