Ondra HON

majitel Shanna media, analytik, tvůrce projektů

Už v 18-ti letech jsem si uvědomil, že s budíkem nejsme kamarádi a vstávání v 6 ráno na „šichtu“ není nic, po čem bych toužil. Volba tedy byla jasná - založil jsem si živnost a začal vydělávat svým koníčkem - grafikou, která pozitivně působila na rozvoj mé tvůrčí osobnosti.

Studium na vysoké škole mě v mých rozhodnutích utvrdilo, a proto jsem v roce 2009 založil firmu Shanna media s.r.o.. I když začátky nebyly lehké, tak jsme to nevzdali a dnes dodáváme IT řešení napříč celým světem.

I přes kreativní grafickou práci jsem nikdy neopustil své matematické nadání a vrátil jsem se k analytice. Nyní vymýšlím a navrhuji projekty, ze kterých se pod rukama vývojového týmu rodí aplikace, určené jak běžným lidem, tak i velkým a středně velkým společnostem.

O tom, že spojování lidí napříč různými obory má smysl, svědčí můj a Zdendův společný počin jménem CeMap. Jako prvním v Česku se nám podařilo vymyslet a sestavit funkční softwarové řešení na stanovení tržních cen nemovitostí. V rámci tohoto projektu jsem se mírně odchýlil od své profese a občas mě můžete vidět přednášet na téma oceňování nemovitostí.

Rád si užívám (ne jen přežívám) život a nezáleží na tom, zda je to na party s přáteli, při cestování či sportu, jako třeba lyžování nebo cyklistika.

V rámci projektu LoveCoWork chci, abychom společně s pohodovými lidmi vytvořili lepší místo pro život 🙂 

KONTAKT

email: hon@shanna.cz
tel.: 734 310 050
web: www.vytvarimewww.cz

Shanna media s.r.o

Na Rybníčku 56, Opava
www.shanna.cz