PARTNEŘI 

efestival.cz
Největší portál s přehledem kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí v Opavě, Ostravě a okolí. 

EDUWAY

EDUWAY 
Education Development Understanding WAY
Firma EDUWAY se zaměřuje na cestu učení, rozvoje a pochopení smyslu úspěšného života. Rozvíjí potenciál jak jednotlivců, tak firem. 

Hotel a penzion Koruna*** 
Nejširší nabídka ubytování přímo v centru města Opava sahající od nejluxusnějších apartmánů a dvoulůžkových pokojů s nadstandardními službami kategorie DELUXE, přes cenově příznivější pokoje kategorie STANDARD až po penzionové ubytování s veškerým zázemím i pro dlouhodobý pobyt.

Hotel Koruna Opava
CAFÉ RESTAURANT MINCOVNA

Café Restaurant Mincovna
Moderní restaurace, regionální suroviny a jedinečný odkaz místní ražby mincí. Café Restaurant Mincovna se nachází v centru Opavy za hotelem Koruna. 
Přijďte a ochutnejte kus našeho příběhu.  

RE/MAX Reality Servis 
Opavská pobočka celosvětové sítě realitních kanceláří RE/MAX.

Remax
Shanna media

Shanna media s. r. o.
Shanna media s. r. o. z Opavy vytváří pro své klienty marketingová řešení šitá na míru, která je posouvají před konkurenci. Rozsáhlé internetové prezentace, e-shopy, moderní firemní identity, reklamní kampaně, pořádání akcí pro klienty, jakož i poradenství.

IQ kuchyně
Neděláme jen kuchyně, ale prostor, kde budete žít příběh vaší rodiny. IQ kuchyně, to je láska na první pohled a zároveň vztah na celý život. Budete ji milovat.

IQ kuchyně
Katka Prusková

Katka Prusková
Opavská fotografka Katka Prusková a kouzlo jejich obrazů z celého světa, zdobí zdi coworkingu a dýchají na návštěvníky svou krásu. 

Tiskař Honza
Ahoj, jmenuji se Honza a pomůžu Vám se vším od přípravy tiskových dat, přes výběr vhodné tiskové technologie až po vytendrování nejvhodnějšího dodavatele tisku.

Řeznictví Lukáš Gebauer
Firma Lukáš Gebauer - řeznictví a uzenářství z Otic Vám poskytuje trvanlivé a tepelně opracované masné výrobky a polotovary z čerstvého masa.

JSME ČLENY: 

VIPAPP

  • king crab atl
  • king crab menu
  • ffxiv kholusian king crab