Radim VĚNTUS

vizionář, lektor, poradce

Radim Věntus

Svůj život naplňuji tím, v co věřím, co má smysl a hodnotu. Miluji umění a design, moderuji, koučuji a působím jako strategický poradce. Vedu týmy v projektech IQ kuchyně a CanVelo. Mou silnou stránkou je intuitivní vnímání a vizuální komunikace.

Jsem člověk praxe. Vyrostl jsem na vesnici, mám za sebou výchovu tří dětí, dnes už dospělých a také 18 let podnikání ve stavebnictví a interierech. Pár let jsem žil v Praze a nyní zase v Opavě, odkud pocházím.

Radim Věntus

V designu a architektuře už působím jen okrajově. Od roku 2008 se věnuji osobnímu rozvoji, tématu spolupráce a podnikovému poradenství ve strategii a komunikaci. Zabývám se dynamikou živých systémů, tématem spolupráce a principy motivační psychologie. Toto nastavení mě přivedlo k práci s lidmi ve vedoucích rolích.

Jako vizionář, lektor a poradce vnímám, jak důležité je dbát na vlastní pohyb správným směrem. Ono to pak působí i na lidi v okolí a přináší zajímavé výsledky. Od přírody mám sklon raději chvíli uvažovat, něž se do něčeho pustím – nějaký čas jsem tedy přemýšlel, kam se přesně zaměřit.

Radim Věntus

Dlouhodobě se zabývám tématy z prostředí malých a středních firem a také tím, jaký vliv na jejich vývoj, dynamiku a výsledky mají vztahy a firemní kultura. V projektech, které vedu, nebo se na nich podílím, nabízím a zhodnocuji vše, co jsem ve své praxi posbíral.

Kromě práce, která je mou srdeční záležitostí hodně čtu, Jsem fanouškem filmu, hudby a dobrého jídla. Rád se učím novým věcem - jsem věčný student a učit se mě baví. A kromě odpočinku u knih rád relaxuji při hraní beach volejbalu. 

K LoveCoWork jsem se připojil, protože mám rád atmosféru tvůrčí spolupráce, jsem nadšenec coworkingu a vidím v tom výhody na všechny strany – synergie.

 

KONTAKT

email: radim.ventus@gmail.com
tel.: 725 020 757
web: radimventus.canvelo.cz
Facebook: Radim Věntus

IQ kuchyně, s.r.o.

nám. Svobody 645/1
Opava
www.iqkuchyne.cz