Tomáš GŘEŠEK

lektor, konzultant, kouč

Zaměřuji se na rozvoj firem a především na rozvoj osobnosti a týmů ve firmách. Zvyšuji spokojenost ve firmě, jak zaměstnavatelů, tak i zaměstnanců.

Tomáš GřešekVystudoval jsem vysokou školu – obor mikrotechnologie. Miluji svobodu a proto jsem hned po sametové revoluci začal podnikat. Začínal jsem jako OSVČ dalším levlem mé svobody bylo založení firmy ELEKTRO MAR, kde jsem pracoval postupně jako projektant, projekt manažer, ředitel marketingu a jako předseda představenstva jsem firmu dovedl k úspěšné fúzi s firmou SIEMENS.

Má náklonost ke svobodě mi zůstala a proto jsem odešel z lukrativního místa ve firmě a začal opět od nuly opět jako OSVČ, tentokrát v roli lektora.

Tomáš Gřešek

Založil jsem několik firem a koketoval jsem s mnoha obory. Mé několikaleté zkušenosti, ať už podnikatelské nebo ty zvané „život“, mě a mou ženu formovaly a jelikož se naše poradenské aktivity úzce potkávaly, založili jsme firmu EDUWAY.

Název firmy vyšel z názvu naší vzdělávací metody EDUWAY = Education Development Understanding WAY. Pomocí této metody pomáháme lidem najít jejich životní cestu, tak aby se učili, rozvíjeli a zejména, aby chápali smysl svého života ať už podnikatelského nebo osobního.

Tomáš GřešekSvým osobitým přístupem, využíváním svých podnikatelských zkušeností
a začleněním principů osobního rozvoje (zejména zkušenosti z poradenské
činnosti moji ženy Káji), jsem se stal vyhledávaným konzultantem pro rozvoj firem.

KONTAKT

email: tomas.gresek@eduway.cz
tel.: 731 653 465
web: tomasgresek.cz
Facebook: Tomáš Gřešek

EDUWAY s.r.o.

Leknínová 5, Opava
www.eduway.cz