Co znamená práce v LoveCoWork v mém životě?

Co pro mě znamená práce v LoveCoWork centru?

Je to především úplně jiný zážitek z práce. Ustálená představa o pracovním dni, jakožto téměř o tortuře, kdy je člověk mnohdy demotivován už při příchodu do práce, když se podívá na otrávené obličeje spolupracovníků, sedí v neosobních kancelářích nebo v open spacech, kde každý pracovní stůl je jeden jako druhý a vše se noří do deptající rutiny, zde neplatí. Ba realita je naprosto opačná.

Nejlepší na práci v LoveCoWork je především to, že člověk nečeká, až se něco změní k lepšímu, či ke spokojenosti každého člena „pracovní rodiny“, ale každý z teamu se přímo podílí na příjemném prostředí a chodu a může u nás nejen efektivně pracovat, ale také relaxovat, dát si výbornou kávu, ale v neposlední řadě se také vzdělat na některé z přednášek, které se mimo jiné pořádají i pro širokou veřejnost. Pravidelně pořádáme workshopy a semináře z oblasti IT, marketingu, podnikání, osobního rozvoje nebo i obchodní snídaně. A co si budeme, mnohdy se člověk skvěle pobaví i jinak. ?

Další věc, kterou na práci v tomto prostředí a kolektivu miluju, je přátelská i profesní spolupráce. Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů! A to bez nadsázky. Nasazení a elán, s jakým kvete spolupráce u nás je obdivuhodné. Zkrátka to tady žije, rodí se tu nápady a vznikají nové projekty. Cílem LoveCoWork není jen naplnit kancelářské a pracovní prostory nezávislými profesionály na volné noze, ale hlavně naplnit lidi radostí z jejich práce a rovněž také radostí se vzájemné spolupráce a kooperace v příjemném, motivujícím prostředí.

Zastavte se za námi, všechno si prohlédněte, otestujte na vlastní kůži. Seznamte se, pracujte, spolupracujte, relaxujte, inspirujte se.

Co pro mě znamená práce v LoveCoWork? LÁSKU!

LoveCoWork

LoveCoWork

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..