Členové

Inspirujme se navzájem!
CeMap je předním hráčem v oceňování nemovitostí a monitoringu realitního trhu v ČR. Pro své fungování využívá sofistikované datové modely vč. AI. Je využívána profesionály jak z řad realitních makléřů, tak i odhadců, soudních znalců, investorů, bank či pojišťoven. www.cemap.cz
Hotel Koruna*** je největším ubytovacím zařízením v Opavě. Kromě klasického hotelového ubytování nabízí také možnost středně- a dlouhodobého ubytování v samotném centru města Opava.
Poskytneme Vám jeden z nejrychlejších webových hostingů v České republice, kde je načtení stránek rychlejší, než mrknutí oka. Díky nejvýkonnějšímu hardware jsme o krok před konkurencí a Vaši zákazníci zdlouhavě nečekají na načtení vašeho webu. Náš univerzální hosting můžete využít pro Váš osobní web, firemní vizitku, e-shop nebo redakční systémy (CMS), mezi které řadíme zejména Joomla, Wordpress a Drupal.
Dotační a konzultantská činnost a realizace vzdělávacích projektů pro podnikatelské subjekty Získejte podporu z dotací na financování vašeho rozvoje. Postaráme se o všechno od A do Z. Vy se soustředíte na svůj růst, my se postaráme s chirurgickou přesností o dotační byrokracii.